Asystent/ka Zarządu

Miejsce
Zakrzewo k. Poznania
Czas składania
2018-05-31
Dla naszego Klienta – firmy Marmite, czołowego europejskiego producenta wysokiej jakości armatury łazienkowej w technologii lanego marmuru (umywalki, wanny, brodziki), organizacji posiadającej ponad 40-letnią tradycję, zatrudniającej około 1000 pracowników, poszukujemy aktualnie do fabryki zlokalizowanej pod Poznaniem osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zakrzewo k. Poznania

Kod ref.: AKZ-Z

Zakres obowiązków
  • Wsparcie pracy Prezesa oraz Członków Zarządu Spółki
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy członkami Zarządu a pozostałymi komórkami w ramach struktury Spółki
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonych, organizacja podróży służbowych, obsługa gości
  • Przygotowywanie protokołów/notatek ze spotkań, w tym języku angielskim
  • Sporządzanie tłumaczeń, przygotowywanie prezentacji na spotkania Zarządu i Rady Nadzorczej
  • Uczestnictwo w wyjazdach na spotkania zewnętrzne Zarządu celem przygotowania protokołów ze spotkań
  • Tworzenie oraz archiwizacja dokumentacji biura Zarządu
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, współorganizacja wydarzeń, eventów firmowych

Oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Konieczna bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel i Powerpoint)
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane posiadanie własnego samochodu)
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i zaangażowania
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Elastyczność i dyspozycyjność
  • Umiejętność koordynowania wielu spraw jednocześnie
  • Dyskrecja, skrupulatność i dokładność

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony)
  • Pakiet socjalny – dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wakacji, ubezpieczenie na życie i inne
  • Pracę z kadrą Zarządzającą najwyższego szczebla
  • Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej

Uwagi
Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR Executive Sp. z o.o. i jej klientów dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity, Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".