Automatyk

Stanowisko
Automatyk
Miejsce
Szamotuły
Czas składania
2018-10-03
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej, w związku z rozwojem Działu Technicznego (nowe stanowisko w strukturze) i realizowanymi projektami inwestycyjnymi, poszukujemy obecnie do fabryki w Szamotułach osoby na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Szamotuły

Kod ref.: AU-SZ

Zakres obowiązków
  • Tworzenie średniozaawansowanych aplikacji z wykorzystaniem sterowników PLC oraz paneli HMI (Siemens)
  • Realizacja zadań w zakresie merytorycznym wynikających z projektów inwestycyjnych, projektów rozwoju zdolności produkcyjnych, projektów wprowadzania nowych produktów, działań grup TPMoraz pomysłów racjonalizatorskich
  • Usuwanie awarii, zakłóceń i nieprawidłowości w maszynach i instalacjach
  • Kontakt z zagranicznymi dostawcami linii produkcyjnych
  • Współpraca z innymi pracownikami Działu Technicznego

Oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Automatyka i robotyka lub pokrewne) lub studenci od 4. roku studiów niestacjonarnych na kierunku Automatyka i robotyka
  • Doświadczenie w obszarze automatyki (w tym staże, praktyki, projekty, również realizowane w ramach studiów)
  • Umiejętność obsługi i programowania sterowników PLC (Siemens), znajomość systemów sterowania i automatyki
  • Umiejętność czytania i tworzenia podstawowej dokumentacji technicznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Wysoki poziom zaangażowania, nastawienie na rozwój i chęć uczenia się
  • Kreatywność i przedsiębiorczość w rozwiązywaniu problemów i proponowaniu rozwiązań
  • Umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej i współpracy

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, znajdującej się na etapie rozwoju
  • Możliwości doskonalenia kompetencji w praktyce, zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju w obszarze optymalizacji procesu (manipulatory, roboty ABB)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym – umowa na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie w formie podstawy i systemu premiowego
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku, wsparcie doświadczonego automatyka w rozwoju wiedzy i umiejętności
  • Szkolenia uzupełniające i rozwijające wiedzę i umiejętności