Automatyk

Stanowisko
Automatyk
Miejsce
Łowyń
Czas składania
2018-08-13
Dla naszego Klienta – firmy Marmite – czołowego europejskiego producenta wysokiej jakości armatury łazienkowej w technologii lanego marmuru (umywalki, wanny, brodziki), obecnie poszukujemy do fabryki zlokalizowanej w Łowyniu (okolice Międzychodu) osoby na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Łowyń

Kod ref.: AT-Ł

Zakres obowiązków
  • Konserwacja, regulacja i stały nadzór nad maszynami produkcyjnymi
  • Udział w bieżących naprawach oraz w działaniach prewencyjnego utrzymania ruchu
  • Wprowadzanie modyfikacji i innowacji maszyn
  • Praca w brygadach remontowych

Oczekiwania
  • Wykształcenie min. średnie o profilu automatyka/mechatronika
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens i Mitsubishi)
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 metrów) oraz w zapyleniu
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV
  • Wysoki poziom energii, konkretność
  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z firmą Marmite
  • Po 3-miesięcznym okresie próbnym podpisanie umowy na stałe (czas nieokreślony)
  • System premiowy uzależniony od realizacji celów własnych oraz fabryki
  • Szkolenia z zakresu automatyki, wyrobienie niezbędnych uprawnień
  • Dodatkowe korzyści - dofinansowanie do urlopów, wyprawki szkolnej, ubezpieczenie, karta sportowa, dodatki okolicznościowe, przekąski, nielimitowane napoje