Brygadzista magazynu

Miejsce
Łowyń (okolice Międzychodu)
Czas składania
2018-08-10
Dla naszego Klienta - firmy Marmite Sp. z o.o. - czołowego europejskiego producenta umywalek, brodzików i wanien, w związku z otwarciem nowej fabryki w Łowyniu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łowyń (okolice Międzychodu)

Kod ref.: BM-P

Zakres obowiązków
Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należeć wykonywanie prac magazynowych, sporządzanie dokumentacji w systemie WMS, odbieranie gotowych wyrobów z linii produkcyjnej, odpowiednie ich magazynowanie i wysłanie do klientów oraz zarządzanie pracownikami magazynowymi.

Oczekiwania
       Jesteś odpowiednim Kandydatem, jeśli:
  • jesteś samodzielny, potrafisz podejmować decyzje, możesz pochwalić się umiejętnościami liderskimi oraz wykazujesz gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy),
  • wykazujesz się znajomością obsługi komputera, pakietu MS Office oraz systemów WMS,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane także uprawnienia do obsługi wózka nożycowego).

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
  • liczne korzyści, m.in.: dofinansowanie do urlopów, wyprawki szkolne, kartę sportową, dodatki okolicznościowe, przekąski i nielimitowane napoje,
  • możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy w systemie płatnych nadgodzin,
  • szkolenia i możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach rozwijających kompetencje.