Dyrektor ds. Operacyjnych i Rozwoju

Miejsce
Poznań
Czas składania
2018-01-31
Dla naszego Klienta – wydawnictwa działającego na rynku od 15 lat, specjalizującego się z obszarze publikacji prawno-oświatowych, zatrudniającego aktualnie około 40 pracowników, w związku z planami dynamicznego rozwoju i rozszerzenia działalności firmy o nowe obszary biznesowe, poszukujemy doświadczonego managera na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Kod ref.: DOR-P

Zakres obowiązków
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju spółki
  • Rozwój portfela produktów firmy oraz dywersyfikacja segmentów działalności firmy
  • Śledzenie trendów i analiza szans i zagrożeń dla rozwoju firmy
  • Poszukiwanie i testowanie nowych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych
  • Opracowanie, wdrożenie oraz rozwój systemu analizy rentowności produktów i efektywności sprzedaży
  • Rozwój kanałów dystrybucji i sprzedaży w tym e-commerce
  • Nawiązanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi
  • Wyznaczanie celów, zarządzanie i koordynowanie pracy działów sprzedaży i marketingu

Oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku managerskim poparte sukcesami w obszarze rozwoju biznesu i zarządzania sprzedażą
  • Mile widziana znajomość branży i rynku wydawniczego
  • Umiejętność analizy informacji dotyczących rozwoju biznesu w zakresie oceny rentowności produktów
  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży
  • Przedsiębiorczość, umiejętności budowania i rozwoju biznesu
  • Umiejętności myślenia strategicznego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Stanowisko o wysokim stopniu samodzielności w zakresie kształtowania strategii rozwoju spółki na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt managerski (B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia uzależniona od wyników sprzedaży i wzrostu biznesu

Uwagi
Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę HR Executive Sp. z o.o. i jej Klientów dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.

Odpowiednia klauzula musi również znaleźć się w Twoim CV.

Informujemy, że aplikacje dostarczane w inny sposób niż przez stronę WWW mogą nie zostać wzięte pod uwagę przy prowadzeniu procesu rekrutacyjnego.