Dyrektor Marki

Miejsce
praca zdalna
Czas składania
2020-12-11
Dla naszego Klienta, firmy działającej na rynku MICE od 25 lat, specjalizującej się w budowaniu nowoczesnych i innowacyjnych programów wsparcia sprzedaży oraz programów lojalnościowych dla największych marek polskich i międzynarodowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna

Kod ref.: DMT-R

Zakres obowiązków
zarządzanie i nadzór nad prowadzonymi projektami
koordynowanie pracy zespołu
ścisła współpraca z działem informatycznym w kontekście analizy działań pod kątem innowacyjnych rozwiązań
budowanie relacji z kluczowymi przedstawicielami klientów
odpowiedzialność za działania marketingowe i wynik finansowy całej marki
tworzenie biznesplanów sprzedażowych
realizacja budżetów
raportowanie do Zarządu

Oczekiwania
doświadczenie w pracy z Klientami biznesowymi
doświadczenie w zakresie nadzorowania i prowadzenia programów wsparcia sprzedaży, lojalnościowych i biznesowych
doświadczenie w zarządzaniu zespołem

gotowość do odbywania podróży służbowych
bardzo dobra znajomość języka angielskiego C1 - warunek konieczny
bardzo dobra znajomość MS Excel
u
miejętności analitycznego i strategicznego myślenia, wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji biznesowych
inicjatywa w kontakcie z Klientami, wytrwałość w dążeniu do realizacji celu oraz bardzo dobra organizacja pracy

formę zatrudnienia zgodną z indywidualnymi preferencjami Kandydata (kontrakt menedżerski lub umowa o pracę)
ciekawą pracę w firmie otwartej na nowe pomysły i rozwiązania biznesowe
realny wpływ na rozwój podległego obszaru i budowanie przyszłości firmy
prywatną opiekę medyczną
miejsce pracy zlokalizowane w biurze w Poznaniu lub w Warszawie (możliwość pracy zdalnej)