Dyrektor Przedszkola Niepublicznego

Miejsce
Poznań
Czas składania
2019-03-05
Dla naszego Klienta – wydawnictwa Oficyna MM, w związku z planowanym otwarciem pierwszego niepublicznego przedszkola w Poznaniu (na Ratajach), poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Kod ref.: DP-P

Zakres obowiązków
  • Planowanie i realizacja koncepcji pracy przedszkola
  • Odpowiedzialność za realizację planu rozwoju przedszkola
  • Prowadzenie naboru dzieci
  • Rekrutacja kadry pedagogicznej
  • Zarządzanie pracą personelu pedagogicznego i wspomagającego
  • Wspomaganie nauczycieli w pracy z dziećmi, hospitacje, ewaluacje wewnętrzne
  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, wychowania i opieki, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów
  • Obsługa finansowo-administracyjna placówki

Oczekiwania
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową
  • Dodatkowym atutem będzie spełnianie wymagań określonych w rozporządzeniu MEN, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora w poszczególnych typach i rodzajach publicznych placówek
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Kreatywność, wysoki poziom energii i zaangażowania
  • Doskonała organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Perspektywy rozwoju w kierunku stanowiska zarządzającego siecią przedszkoli (wraz z planowanym otwieraniem kolejnych placówek)
  • Atrakcyjny poziom wynagrodzenia (konkurencyjna podstawa + premie zależne od realizacji celów)
  • Elastyczność względem formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B (zależnie od preferencji kandydata)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość wprowadzenia dodatkowych benefitów (po uruchomieniu przedszkola): prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa