Grafik kreatywny

Miejsce
Poznań
Czas składania
2019-07-29
Dla naszego Klienta - firmy z branży FMCG zlokalizowanej w Poznaniu - w związku z rozwojem Działu graficznego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Kod ref.: GK-P

Zakres obowiązków
  • Tworzenie nowych projektów graficznych opakowań dla marek grupy
  • Projektowanie materiałów reklamowych: ulotki, plakaty, katalogi, materiały targowe
  • Aktywne wsparcie nowych koncepcji biznesowych (branding, key visuale, wizualizacje)
  • Tworzenie oraz przeformatowywanie elektronicznych materiałów reklamowych (bannery, mailingi)
  • Tworzenie dedykowanych dla klientów firmowych produktów/opakowań

Oczekiwania
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku grafika (mile widziane doświadczenie w projektowaniu opakowań produktów)
  • Biegła znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign), mile widziana znajomość programu do tworzenia grafiki 3D
  • Doświadczenie w wykonywaniu zdjęć na potrzeby prezentacji produktu w Internecie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna wiedza z zakresu poligrafii, rodzajów i technik druku, uszlachetnień
  • Znajomość zagadnień związanych z przygotowaniem internetowych materiałów reklamowych (bannery, mailingi)
  • Wyobraźnia przestrzenna i zmysł artystyczny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Elastyczne godziny pracy (między 7 a 18)
  • Wynagrodzenie w formie podstawy i systemu premiowego
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość szkoleń branżowych, dofinansowania kierunkowych studiów podyplomowych
  • Perspektywy rozwoju w kierunku funkcji lidera zespołu