HR Senior Specialist

Miejsce
Szamotuły
Czas składania
2020-03-02
Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej  firmy produkującej sprzęt techniczny,  poszukujemy osoby na stanowisko HR Senior Specialist. Osoba ta będzie wspierać  kierowników w zakresie rozwoju pracowników, a także uczestniczyć w kluczowych projektach rozwojowych organizacji.
Dołącz do zespołu naszego Klienta na stanowisku:

Miejsce pracy: Szamotuły

Kod ref.: HRS-SZ

Zakres obowiązków
  • Wsparcie kierowników w zakresie rozwoju pracowników
  • Kierowanie i koordydnowanie procesem rozwoju pracowników na poziomie firmy
  • Zarządzanie i planowanie zasobów ludzkich w obszarze produkcji w tym współpraca z agencją pracy tymczasowej
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Inicjowanie działań w zakresie Employer branding
  • Udział w projektach wdrożenia systemów: RCP i HRM
  • Wsparcie procesu komunikacji w firmie

Wybrane projekty zaplanowane na rok 2020:
  • Aktywności EB
  • Wdrożenie nowej koncepcji oceny pracowniczej
  • Wdrożenie systemu rejestracji czasu pracy
  • Optymalizacja systemu kadrowego
  • Wdrożenie procedury antykorupcyjnej
  • Wdrożenie aplikacji szkoleniowej

Oczekiwania
  • Doświadczenie w pracy w obszarach HR w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz ewidencji i rozliczania czasu pracy
  • Umiejętność pracy w warunkach dynamicznych zmian
  • Zrozumienie roli HR z perspektywy biznesu
  • Umiejętność budowania relacji i współpracy z biznesem
  • Umiejętność dostrzegania i brania pod uwagę różnych perspektyw w organizacji

  • Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
  • Pracę z zaangażowanym zespołem w przyjaznej atmosferze
  • Przestrzeń do inicjatywy i wpływu na obszary swojej odpowiedzialności
  • Możliwości rozwoju zawodowego