Inżynier Projektów Inwestycyjnych

Miejsce
Poznań
Czas składania
2018-02-10
Dla naszego Klienta – czołowego europejskiego producenta wysokiej jakości armatury łazienkowej w technologii lanego marmuru (umywalki, wanny, brodziki), organizacji posiadającej ponad 40-letnią tradycję, zatrudniającej ponad 700 pracowników, w związku z rozwojem organizacji i rozszerzeniem struktur Działu Technicznego o kolejne stanowisko, poszukujemy aktualnie do fabryki w Zakrzewie (kilka kilometrów na zachód od Poznania) osoby na samodzielne stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Kod ref.: IPI-Z

Zakres obowiązków
  • Zarządzanie portfelem projektów (kilka projektów różnej wielkości jednocześnie) o charakterze inwestycyjnym, modernizacyjnym, technologiczno-technicznym, usprawniającym
  • Opracowywanie i kontrola realizacji budżetów i harmonogramów projektowych
  • Zarządzanie zespołami projektowymi (najczęściej kilkuosobowe grupy pracowników z różnych obszarów firmy)
  • Raportowanie do Dyrektora Technicznego

Oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunku związane z mechaniką lub technologią chemiczną)
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów w obszarze produkcyjnym
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu zaangażowania w podejmowane działania, również w przypadku pracy pod presją czasu
  • Umiejętności organizacyjne i w zakresie zarządzania budżetem projektu
  • Rozwinięte umiejętności budowania relacji i współpracy z osobami na różnych szczeblach struktury organizacyjnej
  • Preferowana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Firma oferuje
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego (poprzez prowadzenie innowacyjnych projektów cross-funkcyjnych)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy, pakiet socjalny
  • Możliwość wsparcia przez pracodawcę relokacji do Poznania

Uwagi
Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę HR Executive Sp. z o.o. i jej Klientów dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.

Odpowiednia klauzula musi również znaleźć się w Twoim CV.

Informujemy, że aplikacje dostarczane w inny sposób niż przez stronę WWW mogą nie zostać wzięte pod uwagę przy prowadzeniu procesu rekrutacyjnego.