Lider Grupy Produkcyjnej

Miejsce
Szamotuły
Czas składania
2019-04-30
Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej w Szamotułach – poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szamotuły

Kod ref.: LGP-SZ

Zakres obowiązków
  • Zarządzanie ponad 30-osobowym zespołem pracowników produkcyjnych
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podległego zespołu
  • Zapewnienie najwyższej jakości produkowanych wyrobów
  • Organizacja dostaw produkcji zgodnie z oczekiwaniami klienta
  • Kontrola kosztów wytworzenia produktów
  • Dbałość o powierzony park maszynowy i podległy obszar produkcyjny
  • Podejmowanie i prowadzenie działań w zakresie ciągłego doskonalenia procesów

Oczekiwania
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Doświadczenie w zakresie Lean Manufacturing
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Analityczne myślenie i rozwiązywanie problemów
  • Dobre umiejętności przywódcze
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Innowacyjność i przedsiębiorczość, proaktywna postawa

Firma oferuje
  • Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się organizacji
  • Możliwości doskonalenia kompetencji managerskich i awansu w strukturach firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa plus atrakcyjny system premiowy)