Marketing Project Manager

Miejsce
Poznań
Czas składania
2018-07-25
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy będącej globalnym liderem w jednym z sektorów branży wyposażenia wnętrz, z siedzibą w okolicach Poznania, poszukujemy w związku z rozwojem struktur Działu Marketingu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Kod ref.: MPM-P

Zakres obowiązków
  • Realizacja projektów marketingowych
  • Udział w tworzeniu strategii marketingowej firmy o międzynarodowym zasięgu
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Wsparcie marek kluczowych klientów
  • Działania CSR i employer branding
  • Organizacja imprez targowych, szkoleń i eventów
  • Rozwój narzędzi wspierających sprzedaż i merchandising
  • Rozwój opakowań
  • Udział w projekcie związanym z tworzeniem własnej marki konsumenckiej
  • Koordynacja aktywności marketingowych w Internecie
  • Udział w globalnych działaniach marketingowych
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem Sprzedaży

Oczekiwania
  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze marketingu lub zarządzania marką w firmie produkcyjnej, usługowej lub handlowej
  • Praktyczna znajomość metodologii marketingowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną pracę w tym języku
  • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodyscyplina
  • Kreatywność i chęć szukania nieszablonowych rozwiązań
  • Dynamizm, proaktywność i inicjatywa w działaniu
  • Wysoki poziom samodzielności, umiejętność zarządzania projektami
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Pracę w międzynarodowej firmie, posiadającej uznaną pozycję w branży, będącej laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, bonus roczny, pakiet socjalny
  • Perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość zagranicznych podróży służbowych