Mechanik

Stanowisko
Mechanik
Miejsce
Łowyń
Liczba wakatów
2
Czas składania
2018-10-05
Jeżeli ważne jest dla Ciebie poczucie stabilności, pewność zatrudnienia i wypłata na czas, to dołącz do wielkiej rodziny Marmite w Łowyniu (okolice Międzychodu).
Zgłoś się już teraz i pracuj w przyjaznej atmosferze – poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Łowyń

Kod ref.: M-Ł

Zakres obowiązków
  • Utrzymanie i naprawa maszyn
  • Prace prewencyjne
  • Praca w brygadach remontowych

Oczekiwania
Jeśli skończyłeś szkołę zawodową (profil związany z mechaniką, również samochodową), nie masz przeciwskazań do pracy na wysokości oraz jesteś osobą odpowiedzialną i dokładną – zapraszamy do nas.

  • Umowę o pracę, na czas nieokreślony (po 3 miesięcznym okresie próbnym), bezpośrednio z Marmite
  • Możliwość otrzymania premii miesięcznej oraz kwartalnej w wysokości 10% wynagrodzenia miesięcznego
  • Dofinansowanie do urlopów, wyprawki szkolne, karta sportowa, dodatki okolicznościowe, przekąski, nielimitowane napoje i inne
  • Możliwość awansu na starszego mechanika, a w dłuższej perspektywie na lidera lub brygadzistę
  • Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy w systemie płatnych nadgodzin
  • Szkolenia i możliwość wyrobienia koniecznych uprawnień