Pracownik produkcji / magazynu

Miejsce
Łowyń
Liczba wakatów
20
Czas składania
2018-12-15
Dla naszego Klienta - firmy Marmite Sp. z o.o. - czołowego europejskiego producenta umywalek, brodzików i wanien, w związku z otwarciem nowej fabryki w Łowyniu, poszukujemy pracowników na 25 miejsc pracy na stanowiska:

Miejsce pracy: Łowyń

Kod ref.: PP-Ł

Zakres obowiązków
  • Obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Dbałość o jakość produkowanego wyrobu
  • Przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych
  • Współpraca z zespołem

Oczekiwania
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (przez pierwsze miesiące praca w systemie 2-zmianowym)
  • Chęć rozwoju i związania się z firmą na dłużej
  • Zdolności manualne i umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Firma oferuje
  • Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą (bez agencji pośredniczących)
  • Kompleksowe przeszkolenie i wdrożenie przygotowujące do pracy na produkcji organizowane od pierwszego dnia w fabryce w Łowyniu
  • Duże możliwości rozwoju i awansu dla najlepszych
  • Dostęp do szerokiego zakresu świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku, kolonii i obozów dziecięcych, wyprawki szkolnej, karnetu sportowego Multisport)