Pracownik produkcji / Pracownik magazynu

Miejsce
Łowyń
Liczba wakatów
40
Czas składania
2018-05-31
Dla naszego Klienta - firmy Marmite Sp. z o.o. - czołowego europejskiego producenta umywalek, brodzików i wanien, w związku z otwarciem nowej fabryki w Łowyniu, poszukujemy kolejnych 90 pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Łowyń

Kod ref.: PP-OP

Zakres obowiązków
  • Obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Dbałość o jakość produkowanego wyrobu
  • Przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych
  • Współpraca z zespołem

Oczekiwania
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęć rozwoju i związania się z firmą na dłużej
  • Zdolności manualne i umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • Dodatkowo, w przypadku pracowników magazynowych - uprawnienia na wózki widłowe

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, na początek 3 000 brutto miesięcznie + premie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą (bez agencji pośredniczących)
  • Kompleksowe przeszkolenie i wdrożenie przygotowujące do pracy na produkcji lub magazynie
  • Duże możliwości rozwoju dla najlepszych
  • Dostęp do szerokiego zakresu świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku, kolonii i obozów dziecięcych, wyprawki szkolnej, karnetu sportowego Multisport)

Uwagi
Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmy HR Executive Sp. z o.o. i Marmite Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.

Odpowiednia klauzula musi również znaleźć się w Twoim CV.

Informujemy, że aplikacje dostarczane w inny sposób niż przez stronę WWW mogą nie zostać wzięte pod uwagę przy prowadzeniu procesu rekrutacyjnego.