Sekretarka

Stanowisko
Sekretarka
Miejsce
Poznań (okolice)
Czas składania
2018-01-31
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Sekretarka

Miejsce pracy: Poznań (okolice)

Kod ref.: SK-P

Zakres obowiązków
  • Bieżąca obsługa recepcyjna gości oraz spotkań służbowych
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
  • Wsparcie administracyjne pracy wszystkich działów w biurze
  • Organizacja spotkań biznesowych oraz podróży służbowych
  • Dbanie o wygląd strefy recepcyjnej
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze

Oczekiwania
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Sekretarki/Recepcjonistki
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1/B2)
  • Biegłość w obsłudze typowych aplikacji biurowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zdolności organizacyjne
  • Zaangażowanie w pracę
  • Odpowiedzialność, dokładność, punktualność, kultura osobista

Firma oferuje
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie w formie podstawy oraz premii
  • Możliwość rozwoju/awansu zawodowego
  • Dostęp do szerokiego zakresu świadczeń socjalnych

Uwagi
Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę HR Executive Sp. z o.o. i jej Klientów dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR Executive Sp. z o.o. i jej klientów dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity, Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Odpowiednia klauzula musi również znaleźć się w Twoim CV.

Informujemy, że aplikacje dostarczane w inny sposób niż przez stronę WWW mogą nie zostać wzięte pod uwagę przy prowadzeniu procesu rekrutacyjnego.