Senior Robot Engineer

Miejsce
praca projektowa (Polska Zachodnia)
Czas składania
2019-06-30
Dla naszego Klienta - firmy IKEA Industry - poszukujemy obecnie do międzynarodowego zespołu Industrial strategies – Development arena, realizującego projekty z zakresu robotyki w zakładach produkcyjnych IKEA w Polsce (w kilkuletniej perspektywie także zagranicą), osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: praca projektowa (Polska Zachodnia)

Kod ref.: SRE-Z

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju robotyki (nowe aplikacje) dla fabryk IKEA (produkujących meble drewniane)
  • Prowadzenie projektów instalacji i integracji aplikacji robotów
  • Doradztwo w zakresie utrzymania i usprawnień funkcjonujących aplikacji robotów
  • Współpraca z dostawcami robotów, urządzeń do produkcji oraz oprogramowania
  • Miesięczne raportowanie czasu pracy, kosztów oraz delegacji do Managera Automation Development

Oczekiwania
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze automatyzacji / robotyzacji
  • Doświadczenie w programowaniu i konfiguracji robotów ABB (mile widziane z robotami KUKA)
  • Minimum podstawowe umiejętności w zakresie programowania sterowników PLC
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi oprogramowania typu virtual robot design (np. RoboStudio)
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego
  • Samodzielność
  • Zarządzanie projektami
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (w pierwszych 3 latach pracy projekty na terenie Polski - głównie północno-zachodniej, następnie również w innych krajach - np. w Portugalii)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę (alternatywnie możliwość współpracy w oparciu o B2B)
  • Elastyczny czas pracy (praca o charakterze projektowym)
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (szacunkowo do 1/3 czasu pracy), np. w zakresie prac programistycznych
  • Podejście work-life balance
  • Możliwość rozwoju kompetencji (zgodnie z indywidualną ścieżką rozwoju pracownika)
  • Wynagrodzenie w formie podstawy + bonusów
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, świadczenia wakacyjne i świąteczne, pakiet sportowy, program lojalnościowy, zniżki za zakupy, eventy dla pracowników i rodzin)