Specjalista ds. organizacji prac serwisowych

Miejsce
Częstochowa
Czas składania
2019-02-28
Dla naszego Klienta - pierwszej na świecie firmy zajmującej się produkcją, montażem i serwisem wyłącznie bram szybkobieżnych – w związku z rozwojem działu obsługującego prace montażowo/serwisowe, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Kod ref.: SS-Cz

Zakres obowiązków
  • Praca biurowa w 4-osobowym zespole koordynującym montaże i serwisy u klientów
  • Ustalanie planów i harmonogramów działań w terenie
  • Obsługa klientów działu serwisu i montażu
  • Prowadzenie procesu reklamacyjnego z klientem
  • Przygotowywanie ofert na serwis i naprawy powykonawcze
  • Zarządzanie dokumentacją działu i raportowanie do Koordynatora

Oczekiwania
  • Wykształcenie o profilu technicznym (min. średnie)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego LUB niemieckiego
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Otwartość i komunikatywność
  • Dobre planowanie i organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem oraz umiejętność obsługi systemów klasy ERP

Firma oferuje
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przeszkolenie i wdrożenie do pracy (niewymagane doświadczenie w branży)
  • Możliwość rozwoju w kierunku samodzielnego stanowiska i koordynowania prac montażowo-serwisowych w podległym regionie
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego (po okresie próbnym)