Broker Ubezpieczeniowy / Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych

Miejsce
Poznań
Czas składania
2019-06-21
Dla naszego Klienta – Pierwszego Polskiego Domu Brokerskiego SAGA Brokers - poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Kod ref.: BU-P

Zakres obowiązków
  • Dokonywanie analizy ryzyka
  • Opracowywanie materiałów do slipów brokerskich
  • Konstruowanie programów ubezpieczeniowych oraz rekomendacji brokerskich
  • Porównywanie i prezentowanie ofert ubezpieczeniowych
  • Bezpośrednia współpraca z klientami

Oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe
  • Świadectwo zdania egzaminu brokerskiego
  • Praktyka w ubezpieczeniach majątkowych
  • Praktyka w samodzielnej obsłudze ryzyk majątkowych w firmie brokerskiej, ew. ubezpieczeniowej
  • Umiejętność budowania relacji z klientem i współpracy
  • Samodzielność w wykonywaniu czynności brokerskich
  • Umiejętność samokształcenia

Firma oferuje
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w formie pensji zasadniczej i systemu premiowego
  • Pakiet świadczeń dodatkowych – ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, pakiet FitSport