Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta

Miejsce
Poznań
Czas składania
2019-03-31
Dla naszego Klienta – pracowni zajmującej się projektowaniem oraz wytwarzaniem wyróżniających się wyglądem, dedykowanych opakowań do produktów i toreb skierowanych do klientów biznesowych i indywidualnych, poszukujemy w związku z rozwojem struktury organizacyjnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Kod ref.: ZOK-P

Zakres obowiązków
  • Obsługa telefoniczna i mailowa klientów polskich i zagranicznych, zarządzanie danymi w CRM
  • Obsługa strony internetowej dla klientów biznesowych
  • Wycena projektów na podstawie cennika i szablonu, wystawianie ofert
  • Przygotowanie i wysyłka próbek do klientów
  • Potwierdzanie możliwości realizacji zamówień z dostawcami (w ujęciu czasowym i kosztowym)
  • Składanie zleceń / zamówień, uzgadnianie harmonogramu produkcji z brygadzistką
  • Wystawianie dokumentów dotyczących zamówienia i realizacji zlecenia
  • Potwierdzanie dostaw i zbieranie referencji od klientów
  • Wyjazdy na targi branżowe
  • Przygotowywanie/aktualizacja raportów i zestawień

Oczekiwania
  • Doświadczenie w pracy o charakterze biurowym, mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta biznesowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową
  • Praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy z CRM
  • Doskonała organizacja pracy
  • Skrupulatność, zorientowanie na szczegóły
  • Rozwinięte zdolności komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność współpracy w ramach i na zewnątrz organizacji

  • Elastyczność względem formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B (zależnie od preferencji kandydata)
  • Wynagrodzenie w formie podstawy i systemu premiowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Elastyczne godziny pracy (zgodnie z godzinami otwarcia biura), w uzasadnionych przypadkach możliwość pracy częściowo w formie home office