Trener Szkoleń Technicznych - Doradca Handlowy

Miejsce
Zakrzewo / Poznań
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży wykończenia wnętrz, produkującej wysokiej klasy gładzie szpachlowe, z siedzibą w Zakrzewie k. Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zakrzewo / Poznań

Kod ref.: TST-Z

Zakres obowiązków
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń praktycznych i teoretycznych wśród Klientów (grupy pomiędzy 6 a 30 osób) na obszarze Polski Centralnej, Południowej i Zachodniej
  • Sprzedaż produktów firmy w kanale tradycyjnym
  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientem
  • Budowanie marki i wizerunku firmy w branży materiałów budowlanych
  • Doradztwo techniczne dla klientów indywidualnych i biznesowych

Oczekiwania
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne lub budowlane)
  • Znajomość branży budowlanej, materiałów budowlanych, chemii budowlanej, farb (mile widziana znajomość rynku gładzi i mas szpachlowych)
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność budowania autorytetu
  • Umiejętność prezentacji oraz skutecznego i efektywnego przekazywania wiedzy
  • Zdolność budowania i utrzymywania relacji z Klientem
  • Umiejętność obsługi komputera i MS Office
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w oparciu o działalność gospodarczą
  • Wynagrodzenie w formie podstawy i premii miesięcznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki uczestniczeniu w licznych szkoleniach (w tym w centrali firmy we Francji)
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

Uwagi
Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę HR Executive Sp. z o.o. i jej Klientów dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.

Odpowiednia klauzula musi również znaleźć się w Twoim CV.

Informujemy, że aplikacje dostarczane w inny sposób niż przez stronę WWW mogą nie zostać wzięte pod uwagę przy prowadzeniu procesu rekrutacyjnego.