Specjalista ds. Marketingu

Stanowisko
Miejsce
Suchy Las
Typ
pełen etat
Liczba wakatów
1
Czas składania
2024-05-25
Dla naszego Klienta – firmy prowadzącej sprzedaż maszyn rolniczych i części zamiennych oraz serwis poszukujemy osoby dla której praca w marketingu jest pasją!

Miejsce pracy: Suchy Las

Kod ref.: SM_K

Zakres obowiązków

  • realizowanie projektów marketingowych
  • analiza skuteczności działań marketingowych
  • wsparcie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów
  • współpraca z działami sprzedaży, obsługi klienta, siecią dealerską
  • redagowanie i przygotowywanie materiałów informacyjnych
  • tworzenie notatek produktowych, broszur, magazynu firmowego
  • dbałość o zawartość informacji na stronach internetowych i w portalu klienta
  • kontakt z agencjami reklamowymi i mediami
  • uczestnictwo w targach, szkoleniach i wydarzeniach firmowych

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe (magister)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • kreatywność
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła znajomość obsługi komputera (Corel DRAW)
  • znajomość SEO/SEM

Firma oferuje

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet sportowy
  • możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego